Kayseri Silvermat Etiket

Kayseri Silvermat Etiket | Kayseri Silvermat Etiket Fiyatları | Kayseri Silvermat Etiket Özellikleri | Kayseri Silvermat Etiket Yazıcı | Kayseri Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Kayseri Silver Mat Etiket | Kayseri Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Kayseri silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir kayseri etiket türüdür. Genellikle kitap ve kayseri barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Kayseri silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun kayseri etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan kayseri silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Kayseri silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Kayseri silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Kayseri silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Kayseri silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Kayseri silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kayseri etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kayseri silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kayseri silvermat etiket, kayseri termal etiket, kayseri silver mat etiketler, kayseri mat etiketler, kayseri silver mat etiket fiyatları, kayseri etiket fiyatları, kayseri şeffaf etiket fiyatları, kayseri silver mat barkod etiketi, kayseri barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner