Kayseri Eko Termal Etiket

Kayseri Eko Termal Etiket | Kayseri Eko Termal Etiket Fiyatları | Kayseri Eko Termal Kağıt | Kayseri Termal Etiketler | Kayseri Eco Termal Etiket Nedir | Kayseri Top Termal Etiket | Kayseri Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Kayseri eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Kayseri eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için kayseri etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu kayseri etiket en kayseri ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Kayseri eko termal etiket fiyatları ve kayseri eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan kayseri eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Kayseri eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Kayseri termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Kayseri ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Kayseri etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kayseri termal etiket, kayseri etiket balıkesir, kayseri boş etiketkayseri eco etiket, kayseri etiket fiyatları, kayseri eko termal etiket, kayseri etiket, kayseri eco termal etiket fiyatları, kayseri sıra numarası etiketi, kayseri ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner