CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kayseri Baskılı Pide Kutusu

Kayseri  Baskılı Pide Kutusu | Kayseri  Pide Kutusu Fiyatları |Kayseri Pide Kutusu  |Kayseri Pide Kutusu Ölçüleri | Kayseri Pide Kutusu İmalatı | Kayseri Hazır Pide Kutusu | Kayseri Pide Ve Lahmacun Kutusu | Kayseri Pide Kutuları | Kayseri Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, kayseri baklava kutusu, pizza kutusu,kayseri lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kayseri baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Kayseri baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kayseri baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kayseri baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Kayseri pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı kayseri pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kayseri baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kayseri pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kayseri baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kayseri pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kayseri pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kayseri baskılı pide kutusu, kayseri pide kutusu fiyatları, kayseri pide kutusu imalatı, kayseri pide kutusu , kayseri baskılı pide kutusu fiyatları, kayseri baskılı ambalajlar, kayseri pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner