Kayseri Polietilen Opak Etiket

Kayseri Polietilen Opak Etiket | Kayseri Opak Pe Polietilen Etiket | Kayseri Opak Polietilen Etiket | Kayseri Opak Etiket | Kayseri Opak Etiket Fiyatları | Kayseri Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Kayseri Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Kayseri opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Kayseri opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta kayseri opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir kayseri  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Kayseri opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Kayseri polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız kayseri barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Kayseri polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve kayseri opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kayseri polietilen etiket, kayseri polietilen opak etiket, kayseri opak etiket fiyatları, kayseri opak etiket, kayseri opak polietilen (pe) etiket, kayseri sembol etiket, kayseri polietilen pe etiket, kayseri opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner