Kayseri Mat Polipropilen Etiket

Kayseri Mat Polipropilen Etiket | Kayseri Pp Etiket | Kayseri Mat Etiket | Kayseri Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Kayseri Polipropilen Ürünler | Kayseri Sembol Barkod Etiket | Kayseri Mat Pp Etiket | Kayseri Barkod Sistemleri | Kayseri Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Kayseri mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Kayseri polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Kayseri pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Kayseri mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Kayseri at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Kayseri mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Kayseri mat pp etiket kayseri opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kayseri mat etiket, kayseri opak pp, kayseri mat ppkayseri boş etiket, kayseri termal etiket fiyatları, kayseri şeffaf pp, kayseri mat polipropilen, kayseri etiket, etiket kayseri , ribon kayseri , karekod okuyucu kayseri , polipropilen, kayseri polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner