Kayseri Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Kayseri | Kayseri Mini Diş Seti | Kayseri Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Kayseri | Traş Seti | Kayseri Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Kayseri

kutulu buklet tras seti

Kayseri otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri kayseri ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  kayseri otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Kayseri otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Kayseri otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti kayseri isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları kayseri ve kayseri kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kayseri traş seti, traş seti fiyatları kayseri, kayseri buklet traş seti, otel traş setleri kayseri, kutulu traş setleri, kayseri otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri kayseri , kutulu buklet traş seti kayseri.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner