CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kayseri Baskılı Pasta Kutusu

Kayseri Baskılı Pasta Kutuları | Kayseri Pasta Kutusu | Kayseri Pasta Kutusu Fiyatları | Kayseri Baskısız Pasta Kutusu | Kayseri Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Kayseri Pasta Kutusu Baskılı | Kayseri Pasta Kutusu Siparişi | Kayseri Baskılı Kutu | Kayseri Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Kayseri pasta kutusu, kayseri baklava kutusu, kayseri pizza kutusu, kayseri lahmacun kutusu, kayseri pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kayseri baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Kayseri baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kayseri baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı kayseri pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kayseri baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kayseri Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kayseri baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kayseri pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kayseri pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kayseri baskılı pasta kutusu, kayseri baskılı pasta kutusu fiyatları, kayseri pasta kutuları, kayseri pasta kutusu fiyatları, kayseri pasta kutusu imalatı, kayseri baskılı pasta kutusu ve fiyatı, kayseri ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner