Kayseri Güvenlik Etiketi

Kayseri Güvenlik Etiketi | Kayseri Garanti Etiketi | Kayseri Güvenlik Etiketleri | Kayseri Etiket | Kayseri Alarm Etiketi | Kayseri Güvenlik Etiketi Fiyat | Kayseri Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Kayseri garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan kayseri güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya kayseri kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan kayseri güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi kayseri olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket kayseri kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Kayseri güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel kayseri güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kayseri garanti etiketi, kayseri güvenlik etiketi, kayseri etiket, kayseri kırılgan etiket fiyatları, kayseri termal etiket, eko etiket kayseri , kayseri güvenlik etiket fiyatları, kayseri emniyet etiketi, kayseri garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi kayseri .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner