Kayseri Chromolux Etiket

Kayseri Chromolux Etiket | Kayseri Chromolux Etiket Nedir | Kayseri Chromolux Etiket Fiyatları | Kayseri Chromolux Etiket Baskı | Kayseri Kromolüks Etiket | Kayseri Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Kayseri Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Kayseri chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Kayseri chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan kayseri chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan kayseri kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı kayseri chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Kayseri chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Kayseri chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve kayseri  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Kayseri choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Kayseri choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel kayseri etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kayseri etiket, kayseri etiket fiyatları, kayseri barkod etiket fiyatları, kayseri baskılı etiket fiyatları, kayseri barkod, kayseri rulo etiket fiyatları, kayseri barkod fiyatları, kayseri rulo etiket, kayseri yapışkanlı etiket, kayseri barkod sistemi, kayseri barkod okuyucu, kayseri barkod okuyucu fiyatları, kayseri koli etiketi, kayseri tekstil etiketi, kayseri saten etiket, kayseri metal etiket, kayseri mat pp etiket, kayseri mat pe etiket, kayseri etiket baskı, kayseri mat polietilen etiket, kayseri lazer etiket, kayseri boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner